توضیحات دسته بندی
ووکامرس

انتقال توضیحات دسته بندی محصولات به پایین صفحه در وردپرس

یکی از موارد ضروری در سئو فروشگاه اینترنتی قرار دادن توضیحات دسته بندی در بخش محصولات یا وبلاگ میباشد! اما در زمان نمایش توضیحات نیز است تا یکسری نکات را مدنظر قرار دهید تا باید به صورت صحیح قرار بگیرد جهت اینکه کاربر راحت تر بتواند در سایت یا فروشگاه اینترنتی شما فعالیت کند.

 

انتقال توضیحات دسته بندی به پایین صفحه

به صورت پیش فرض بعد از اینکه برای دسته بندی مقالات خود یا دسته بندی محصولات سایتمان توضیحات قرار میدهیم بالای لیست محصولات این توضیحات نمایش داده میشود. و در صورتیکه کلمه کلیدی سختی داشته باشید نیاز دارید تا توضیحات بیشتری را در این بخش قرار دهید که بتوانید عملیات سئو خود را اعمال کنیم.

برای اینکار کافیست تکیه کدی را که در ادامه مطلب قرار میدهیم در فایل functions.php سایت خود قرار دهید و تمام. حتما به این نکته هم توجه کنید که بکاپ از سایت تون داشته باشید تا سایت تون به مشکل نخوره و اگه اتفاق خواصی افتاد بتونید سریع به حالت قبلی برگردونید!

//======== acsh Change Position Desc
add_action('woocommerce_archive_description', 'achs_archive_description', 2 );
function achs_archive_description(){
  if( is_product_category() ) :
    remove_action('woocommerce_archive_description', 'woocommerce_taxonomy_archive_description', 10 );
    add_action( 'woocommerce_after_main_content', 'woocommerce_taxonomy_archive_description', 5 );
  endif;
}

با رعایت همین نکات میتوانید سئو سایت خود را به بهترین نحو ارتقاع دهید تا از رقبای حوزه کاری خود پیشی بگیرید و فروش فروشگاه اینترنتی خود را متحول کنید.

سئو دسته بندی محصولات - آکادمی شادمان
نمایش توضیحات دسته بندی محصولات بعد از محصولات در ووکامرس

در دسته بندی مقالات آموزش ووکامرس نیز میتوانید بهترین نکات جهت افزایش عملکرد فروشگاه اینترنتی را مورد بررسی قرار دهید و روی سایت خود اعمال کنید.

این مطلب هم جذابه!  اجبار به حداقل خرید❗️ در فروشگاه اینترنتی ووکامرس
حامد شادمان

درباره حامد شادمان

با برنامه نویسی زندگی میکنم و عاشق دیجیتال مارکتینگ ام. همیشه تلاش می کنم که در این مسیر بهتر و حرفه ای تری بشم و علم خودم رو بروز نگه دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *