مدیریت سایت و انجام تمام فعالیت‌های وب سایت با

پشتیبانی سایت فروشگاهی

همیشه در دسترس

یکی از ویژگی‌های ما تعهد انجام کار در اسرع وقت برای شما عزیزان را داریم.

در صورتیکه سایت فروشگاهی شما فروش دارد و شما وقت کافی برای مدیریت سایت ندارید قطعا نیاز به یک پشتیبان سایت دارید تا بتوانید کسب و کار خود را بهتر مدیریت کنید.
پشتیبانی سایت فروشگاهی
increase site sales

افزایش فروش و تماس

قطعا بهبود و توسعه بخش‌های مختلف فروشگاه اینترنتی باعث ایجاد اعتماد و افزایش فروش می‌شود.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی

در صورتیکه سایت‌تان را با وردپرس راه‌اندازی کرده‌اید و برای مدیریت وبسایت چالش دارید، روی ما حساب کنید!

پشتیبانی فروشگاه ووکامرسی

پشتیبانی فروشگاه ووکامرسی

در این بخش ما برای شما تنظیمات و شخصی‌سازی‌های لازم در فروشگاه ووکامرسی را کامل انجام میدهیم.

پشتیبانی اختصاصی وردپرس

پشتیبانی اختصاصی وردپرس

پلنی مناسب برای افرادی که به یک همراه جهت بازاریابی، افزایش فروش سایت، مدیریت و نگه‌داری سایت نیاز دارند.

چه زمانی به پشتیبانی سایت فروشگاهی نیاز است؟

چه زمانی به پشتیبانی سایت فروشگاهی نیاز است؟

در این پادکست دلایل و زمانی که شما برای مدیریت بهتر فروشگاه اینترنتی خود نیاز است صحبت کردیم تا قبل از سفارش خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی بتوانید اطلاعات بیشتری را کسب کنید و بتوانید تصمیم بهتری برای مدیریت سایت فروشگاهی خود بگیرید.

مناسب سایت‌های کوچک
پایه
4,900 یک بار برای همیشه
بررسی و آنالیز کامل سایت
ارسال گزارش اصلاحات سایت (PDF)
بهینه‌سازی تصاویر محصولات
بروزرسانی افزونه‌های سایت
بروزرسانی قالب سایت
تغییر بنرهای سایت
تغییر قیمت محصولات
درج تخفیف روی قیمت محصولات
درج جزییات 5 مقاله
درج جزییات 15 محصول
مناسب سایت‌های متوسط
پرطرفدار
6,900 هزینه ماهانه
رفع خطای صفحات 404
بهینه‌سازی امنیت سایت فروشگاهی
پیگیری مسائل مربوط به پشتیبانی هاست
بهینه‌سازی دیتابیس
تهیه بک‌آپ از سایت به صورت مرتب
مدیریت دسته بندی محصولات
درج جزییات 10 مقاله + سئو محتوا
درج جزییات 45 عدد از محصولات ساده
درج جزییات 45 عدد از محصولات متغیر
+ تمام ویژگی‌های پلن کوچک
مناسب سایت‌های بزرگ
حرفه‌ای
11,900 هزینه ماهانه
ارائه تکنیک‌های افزایش فروش سایت
تهیه گزارش کلمات کلیدی پولساز
افزایش نرخ تبدیل سایت CRO
درج جزییات 80 عدد از محصولات ساده
درج جزییات 80 عدد از محصولات متغیر
درج جزییات 15 مقاله + سئو محتوا
بهینه‌سازی url محصولات + ریدایرکت
ایندکس دستی محصولات + مقالات
بررسی و بهینه‌سازی ریدایرکت‌ها
+ تمام ویژگی‌های پلن کوچک و متوسط

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی وردپرسی

برای فروشگاه‌های اینترنتی که با وردپرس راه‌اندازی میشود لازم است اقدامات زیادی صورت گیرد تا فروش شما افزایش یابد، یکی از این فعالیت‌ها سئو سایت فروشگاهی و بعد از آن پشتیبانی سایت فروشگاهی میباشد که بعد از فروش محصول بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را بهتر مدیریت کنید که بتوانید هر روز کسب و کار اینترنتی خود را توسعه بدهید.

افزایش فروش سایت فروشگاهی

برای افزایش فروش سایت فروشگاهی علاوه بر اینکه باید صفحات محصولات شما کامل باشد میبایست اقداماتی مانند بازاریابی محتوایی، بازاریابی اسمسی و… به صورت مرتب انجام شود تا بتوانید شماره یک حوزه کاریتان شوید و فروش خوبی را تجربه کنید.
فروش اینترنتی اتفاقی نیست و مستلزم اقدامات لازم جهت رسیدن به یک هدف بزرگ میباشد، طوری که شما در هر زمان از شبانه روز بتوانید فروش خود را انجام دهید.
پشتیبانی وردپرس
پشتیبانی ووکامرس

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ووکامرس

در حال حاضر اکثر فروشگاه‌های اینترنتی با ووکامرس ساخته می‌شوند چون اکثر کسب و کارها کوچک هستند و ووکامرس امکانات مختلف و متنوعی را به صورت رایگان در اختیار کسب و کارهای کوچک قرارداده است. به صرفه‌ترین پلتفرم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی میباشد، اما مدیریت و پشتیبانی سایت ووکامرسی نیاز به زمان دارد و اگر قصد داشته باشید کسب و کار خود را گسترش دهید نیاز است تا زمان خود را صرف کارهای مهم‌تری مثل بازاریابی و فروش کنید و این کارهای ساده‌تر را به افراد دیگر برونسپاری کنید.

در ادامه بعضی از مزیت‌هایی که برونسپاری کارها برای شما ایجاد میکند را مطرح مینماییم:

این خدمات
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

این خدمات
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

تکنیک‌های افزایش فروش وب سایت

خدمات ویژه پشتیبانی سایت فروشگاهی وردپرسی

خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی یکی از خدمات ویژه مجموعه آکادمی شادمان میباشد که در حال حاضر به صورت تخصصی برای مدیریت هرچه بهتر وب سایت شما ارائه میشود. در صورتیکه هم کسب و کار حضوری دارید و هم آنلاین پشتیبانی سایت یکی از موجبات رشد کسب و کار آنلاین شما می‌شود. چون اینطوری زمان کافی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان حضوری پیدا خواهید کرد و سریع‌تر میتوانید به تارگت‌های فروش خود دست پیدا کنید.

افزایش فروش بیشتر با برون سپاری مدیریت فروشگاه اینترنتی

یکی از اقدامات تاثیر گذار بعد از سئو فروشگاه اینترنتی پشتیبانی فروشگاه اینترنتی میباشد چون وقتی در کلمات کلیدی مرتبط به محصولات خود در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید سفارشات شما هر روز افزایش میباید و مدیریت این سفارشات از شما زمان زیادی میگیرد. بنابراین اگر بخواهید تمام این فعالیت‌های پشتیبانی سایت، فروش محصولات، ارسال به موقع محصولات و…. که کم نیستن را خودتان به تنهایی انجام دهید فروش شما کاهش پیدا میکند چون زمان کافی برای رسیدگی به تمام امور را نخواهید داشت.

این تازه اول ماجراست و ممکن است شما با کمبود منابع سایت نیز مواجه بشید و اگر اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید زمان رفع این موانع به ضرر شما تمام میشود. بنابراین شما با برون‌سپاری مدیریت پشتیبانی سایت فروشگاهیتان میتوانید از این خطرات احتمالی جلوگیری کنید و فروش خود را افزایش دهید.

تکنیک‌های افزایش فروش وب سایت

بخش‌بندی خدمات پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

توضیحات خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی

در آکادمی شادمان ما در بخش پشتیبانی و مدیریت فروشگاه اینترنتی خدمات متنوعی را برای کسب و کار آنلاین شما در نظر گرفته‌ایم که میتوانید این خدمات را بالاتر در بخش جعبه خدمات بررسی نمایید تا بتوانید با توجه به حجم کار و گستردگی کسب و کارتان پلن مدنظرتان را انتخاب نمایید.

سئو فروشگاه اینترنتی نیز یکی دیگر از خدمات ویژه آکادمی شادمان میباشد که این مجموعه به صورت تخصصی روی سایت‌های فروشگاهی فعالیت مینماید تا فروش شما از طریق وب سایتتان افزایش یابد، در طول این مسیر ما تمام توان خود را بکار میگیریم تا بتوانیم به نتیجه مطلوبی که مدنظرتان است برسید.

پشتیبانی سایت فروشگاهی چیست؟

زمانیکه شما فروشگاه اینترنتی خود را توسط یک شرکت و یا مجموعه طراحی سایت راه‌اندازی میکنید بعد از نهایی شدن سایتتان نیاز به یکسری خدمات خواهید داشت تا بتوانید از یکسری چالش‌ها مثل: بهینه‌سازی سایت، عیب‌یابی سایت، بروزرسانی وردپرس، بروزرسانی افزونه‌ها، تداخل افزونه‌های نصب شده و… در امان باشید تا وب سایت شما از دسترس خارج نشود و همیشه در دسترس مشتریان خود باشید. همچنین میتوانید خدماتی مثل درج محتوا، تولید محتوا برای محصولات، تولید محتوای متنی برای مقالات و… را که بالاتر مطرح کرده‌ایم به این لیست اضافه کنید.

مجموعه‌های پشتیبانی سایت فروشگاهی به صورت تخصصی در تهران بسیار محدود هستند و در بیشتر زمان کافی برای پشتیبانی سایت‌های فروشگاهی را ندارند! اما مجموعه آکادمی شادمان دارای چندین نیروی تخصصی برای مدیریت سایت‌های فروشگاهی میباشد که در صورت نیاز به پشتیبانی سریع فروشگاه اینترنتی میتوانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید تا چالش‌های وب سایتتان را برطرف کنید.

پشتیبانی سایت وردپرسی

این خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی یکی از پرطرفدارترین خدمات آکادمی شادمان میباشد چون در حال حاضر به دلیل مقرون به صرفه بودن وردپرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، اکثر کسب و کارها سایت فروشگاهی خود را با وردپرس راه‌اندازی میکنند و بنابه همین دلیل آکادمی شادمان تصمیم گرفت تا خدمات ویژه‌ای را برای پشتیبانی سایت وردپرسی ارائه دهد تا مدیران سایت‌ها بتوانند چالش‌های سایت وردپرسی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.

آموزش پشتیبانی و نگهداری سایت فروشگاهی

در صورتیکه ساخت سایت فروشگاهی شما توسط آکادمی شادمان انجام شده باشد آموزش پشتیبانی و نگهداری سایت به صورت کامل به شما داده میشود تا بتوانید وب سایت خود را بروز نگه دارید و از خطرات احتمالی جلوگیری کنید. همچنین تمام آموزش‌های پشتیبانی سایت فروشگاهی برای شما ضبط میشود تا بتوانید از این ویدیوهای آموزشی پشتیبانی سایت هر زمان که نیاز داشتید استفاده کنید.

آموزش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی شما هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان پذیر است و میتوانید درخواست خود را به صورت پیام در تلگرام، واتس‌اپ و ایمیل ارسال کنید تا کارشناسان ما هماهنگی‌های لازم را با شما انجام دهند.

پشتیبانی ویژه سایت‌های وردپرس

خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی

یک بار برای همیشه تمام فعالیت‌های سایتت رو با اعتماد کامل برون‌سپاری کن!

روش همکاری: به صورت آنلاین میباشد و نیازی به حضور نیروی فیزیکی نخواهید داشت.
در طول مدت همکاری هر چالشی که در فروشگاه اینترنتی شما پیش بیاد، در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف خواهیم کرد تا بتوانید با خیال راحت روی سئو سایت فروشگاهی خود و همچنین افزایش فروش سایتتان کار کنید.

پشتیبانی سایت فروشگاهی

ثبت درخواست مشاوره رایگان:

پشتیبان خوب همیشه در دسترس است و سریع اقدامات لازم را انجام میدهد.
0 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها