مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

آیا میدانید 60% از کسب و کارها هنوز وب سایتی برای خود ایجاد نکرده اند؟ شما میتوانید با مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین از این فرصت بی نظیر برای خود به بهترین نحو استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید به بهترین سایت خود را طراحی کنید و به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرید نیاز دارید که شرایط مناسبی برای کسب و کارتان ایجاد کنید. برای استفاده از این بهتر است از یک مشاوره طراحی سایت بهره ببرید.

مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم و تاثیرگذار است، در صورتیکه بدون مشاوره اقدام به این کار نمایید ممکن از مسیر شما به درستی طی نشود. مشاوره در این مورد باعث میشود مسیرها کوتاه تر، هزینه ها کمتر و تصمیم های بهتری در این خصوص گرفته شود. پیشنهاد میشود قبل از راه اندازی هرکاری مشورت کنید مخصوصا در رابطه با راه اندازی سایت، سعی کنید از اهالی فناوری در این رابطه مشورت کنید.

مشاوره کسب و کار
آموزش و مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین

چرا قبل از طراحی سایت باید مشاوره راه اندازی بگیرید؟

مشاوره بگیرید تا از صفر شروع نکنید و فرایند رسیدن به موفقیت را کوتاه کنید، حالا چطوری؟ طراح سایت ساخت سایت را می داند اما با حوزه کاری شما آشنا نیست، از مواردی که در حوزه کاری خود به آن نیاز دارید مطلع نیست و ممکن است انتظارات شما و حتی از بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید را نیز مطلع نباشد. بنابراین ممکن است بعد از ساخته شدن سایت چیزی خلق شود که نیاز به رفع ایرادات زیادی داشته باشد. پس اولین فایده مشاوره شناخت چیزی است که قرار است شما ارائه کنید.

مشاوره بعد از راه اندازی سایت

تصویر بسیاری از افراد این است که وقت سایت خود را راه اندازی کنند دیگر نیازی به مشاوره ندارند و فقط لازم است در سایت خود تولید محتوا کنند تا بتوانند فروش خود را بیشتر کنند. در صورتیکه تازه بعد از راه اندازی سایت کار اصلی شما شروع میشود و شما برای اینکه بتوانید کسب و کار آنلاین موفق داشته باشید باید در خصوص مواردی مانند: دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، نحوه تبلیغات بنری، نگهداری و پشیبانی سایت، سئو، ایمیل کارکتینگ، بروزرسانی های فنی به صورت مرتب و… غیره که از موارد ضروری بعد از راه اندازی سایت میباشد.

مراحل انجام مشاوره راه اندازی سایت

در طی جلسه ای که ما در خصوص مشاوره طراحی سایت با شما داریم اطلاعاتی مانند اینکه هدف شما از حضور در فضای مجازی چیست، مخاطبین و رقبای شما چه اشخاصی هستند، شرکت های همکار و مواردی که مورد نیاز است شناسایی میشوند. بعد از جلسه و در طی آنلایز رقبا و دیگر موارد پروپوزالی کامل از آنچه که شما نیاز دارید تهیه و برای شما ارسال میشود.

در این پروپوزال اطلاعاتی مانند ساختار اجرایی پروژه، زمان بندی اجرا پروژه، لیست رقیبان اصلی شما در کلمات کلیدی اصلی، هزینه ها و مراحل اجرای طراحی سایت شما ارائه میگردد تا این اطلاعات مستندات همکاری ما در آینده قرار گیرد.

مشاوره دیجیتال مارکتنیگ

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایگان ارائه میشود. این مشاوره به صورت تلفنی صورت میگیرد ارائه این نوع خدمات باعث میشود شما خدمات رایگان برای بهبود کسب و کار و افزایش ورودی های خود دریافت کنید.

شاید برای شما سوال پیش بیاد که این وسط چه سودی برای ما دارد؟ در صورت ارائه مشاوره عالی پروژه توسط ما انجام میشود و در غیر اینصورت نیز ما با نیاز مشتریان و کاربران خود آشنا میشویم و برای بهبود خدمات خود تلاش میکنیم تا بتوانیم با توجه به نیاز مشتری خدمات خود را گسترده تر نماییم. ولی باز هم برنده شمایید.

مشاوره دیجیتال مارکتنیگ
مشاوره دیجیتال مارکتنیگ
سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.