سوالات متداول سئو و طراحی سایت

در این بخش به برخی از سوالات متداول جهت راه‌اندازی سایت و همچنین سئو سایت پرداخته ایم تا بتوانید با توجه به این سوالات چالش‌های خود را برطرف نمایید و تصمیمات بهتری برای توسعه کسب و کار خود بگیرید.

🎁 دانلود رایگان چک لیست سوالات متداول🎁

سوالات متداول - آکادمی شادمان
ساختار مناسب برای سئو فروشگاه اینترنتی

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی زیر ساخت سایت ۲۰ الی ۳۰ روز اما یک سایت حرفه‌ای هیچ وقت کامل نمیشه و همیشه باید بخش‌های مختلف سایت طراحی و توسعه داده بشه تا بتونید نتیجه بهتری بگیرید.

هزینه ساخت یک فروشگاه اینترنتی از ۱۰ میلیون شروع میشه و این هزینه کاملا بستگی به امکاناتی داره که شما مدنظرتون هست و بهتره یک بودجه‌ای رو به صورت ماهانه برای توسعه و طراحی بخش‌های مختلف در نظر بگیرید.

خیر، طراحی فروشگاه اینترنتی به این معنی نیست که شما مستقیما فروش خواهید داشت، چون باید بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی به فکر بازاریابی اینترنتی و جذب ترافیک از موتورهای جستجو باشید. که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سئو سایت فروشگاهی مراجعه نمایید.

بله، تمام پروژه‌های طراحی سایت آکادمی شادمان دارای پشتیبانی ۶ ماه تا ۱ سال میباشند.

بله قطعا فعالیت در دیگر شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش فروش و رشد کسب و کار شما میشود و فعالیت در این دو پلتفرم در کنار هم به رشد کسب و کار شما کمک بسزایی خواهد کرد.

در صورتیکه در شروع کسب و کار اینترنتی هستید نیاز به پرداخت هزینه سنگین طراحی اختصاصی سایت و صرف زمان زیاد برای طراحی تک تک صفحات سایت نیست و آکادمی شادمان پیشنهاد میکنه که ابتدا برای مدیریت بودجه اول از قالب‌های آماده استفاده کنید و بودجه بیشترتون رو برای سئو سایت صرف کنید.

تا بعد از اینکه سایت یکسری نتایج اولیه برای شما ایجاد کرد و هزینه‌های جاری رو بدست آورد میتونید برای طراحی قالب اختصاصی و توسعه سایت تون صرف کنید.

بله، تمام طراحی سایت‌های فروشگاهی و شرکتی توسط آکادمی شادمان با وردپرس پیاده‌سازی می‌شوند.

بله البته، برای اجرای تمام پروژه‌های طراحی سایت توسط آکادمی شادمان قرارداد بسته می‌شود.

سوالات متداول سئو سایت

زمان سئو سایت بستگی به حوزه کاری و کلمات کلیدی شما داره ولی تقریبا با توجه به تجربیاتی که در پروژه‌های مختلف داشتیم حداقل 8 ماه زمان میبره تا بتونید به صفحه اول نتایج جستجو برسید.

هزینه سئو سایت واقعا بستگی به کلمات کلیدی، وب سایت رقبای شما، هزینه تغییرات در سایت و… داره

چک لیست
0 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها