مشاهده رمز عبور

مشاهده رمز عبور ? ذخیره شده در مرورگر با 3 ترفند ساده

برای مشاهده رمز عبور در فرم های ثبت نام یا ورود وب سایت ها که در حافظه مرورگر ذخیره میشود بهترین راهکار استفاده از اکستنشن ها میباشد.

شما با استفاده از این اکستنشن ها به راحتی میتوانید رمزهای عبوری را که فراموش کرده اید به راحتی نمایش دهید، آموزش کامل نصب و تنظیمات این اکستنش ها را برای شما تهیه کرده ایم تا به راحتی شما هم بتوانید از این قابلیت مرورگرها استفاده کنید و برای همیشه این کابوس فراموش کردن رمزعبورهای خود را فراموش کنید.

مشاهده رمز عبور

در مروگرها بخش ورود به حساب کاربری در قسمت رمز عبور مقادیر وارد شده یا به صروت ستاره قرار میگیرند یا دایره!
برای اینکه بتوانیم این مقادیر را مشاهده کنیم نیاز است تا گزینه ای در مروگر را فعال کنیم که رمزعبوری که ما وارد کردیم را به ما نمایش دهید. در گذشته برای اینکار طراحان سایت از اینسپکت المنت استفاده میکردند که با طی کردن مراحلی از کار در مرورگر این عبارتها که نمایش داده نمیشد را فعال میکردند تا نمایش داده شود اما اکنون با نصب این ابزارهای مرورگر به راحتی میتوانید این قابلیت را به مرورگر وب سایت خود اضافه کنید.

مشاهده رمز عبور ادمین وردپرس

در دوره‌ آموزش وردپرس به این پرداخته ایم که چطور وردپرس را نصب کنید و وارد پنل مدیریت آن شوید اما ممکن است در زمانی رمز عبور خود را فراموش کنید ولی روی مرورگرتان ذخیره شده باشد. با این ابزار میتوانید رمز عبور خود را مشاهده نمایید.

دانلود ابزارهای ظاهر سازی رمزعبور

جهت دانلود اکستنشن برای مرورگر فایرفاکس روی گزینه دانلود اد دان نمایش رمزعبور کلیک کنید.

این مقاله هم جذابه:  لغت نامه و اصطلاحات سئو (لیست نهایی)

جهت دانلود اکستنشن برای مرورگر کروم میتوانید روی گزینه دانلود اکستنشن نمایش رمزعبور کلیک کنید.

5/5 - (4 امتیاز)
0 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...