مشاوره سئو سایت

آیا تا به حال فکر کرده‌اید کار یک مشاور دقیقا چیست؟ کاهش هزینه‌ها!
شما با داشتن یک مشاور سئو خوب میتوانید از هزینه‌های متعدد و بی هدف جلوگیری کنید تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه بدهید.

هزینه مشاوره سئو برای 1 الی 1:30 ساعت: 2 میلیون

مشاوره سئو کیست؟

مشاور سئو متخصص بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو میباشد و یک مشاور سئو حرفه ای به تمام الگوریتم های گوگل آگاه است و در زمان مناسب میتواند بهترین راهنمایی را در جهت کسب رتبه های بالا برای افزایش بازدید سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در نتایج جستجو ارائه نماید.

وظایف مشاوره سئو + دانلود چک لیست

یک مشاور سئو باتوجه به دانش و امکاناتی که برای سئو سایت در اختیار دارد باید بتواند لیست تمامی اقدامات لازم جهت بهبود رتبه‌های سایت را تهیه و ارائه نماید. همچنین در ادامه میتوانید چک لیست کامل از وظایف مشاوره سئو را به صورت یک فایل PDF دانلود نمایید تا با وظایف مشاور سئو آشنا شوید.

مثلث شکل
چوب

نظر برایان تریسی در مورد مشاوره

در اغلب موارد نیازی نیست فرایند را از ابتدا آغاز کنید. شاید بهترین روش هزینه زمان و پول برای حل یک مسئله پیچیده در کسب و کار، استخدام مشاور یا کارشناس آن حوزه باشد. پرداخت چند صد یا چند هزار دلار به مشاور باعث صرفه جویی زیاد در پول و زمان می‌شود. دلیل برخی از پرهزینه‌ترین اشتباهاتی که در کسب و کار خود مرتکب شدم، ناتوانی و بی‌میلی به دریافت مشاوره با کارشناسان، قبل از اختصاص زمان و پول به یک ایده کاری یا پروژه بود.

مشاوره برایان تریسی - آکادمی شادمان

خدمات مشاور سئو سایت

خدماتی که در خصوص مشاور سئو سایت ارائه میدهیم بدین شرح است: خدمات مشاوره سئو سایت و فروشگاه اینترنتی، بررسی سئو محلی، مشاوره در خصوص لینک سازی خارجی و رپورتاژ آگهی، مشاوره لینک سازی داخلی کاملا اصولی، مشاوره سئو فنی و تهیه استراتژی سئو جهت رسیدن به صفحه اول گوگل میباشد.

مشاوره تدوین استراتژی سئو

استراتژی یک فرایند نیست! مانند روغن ماشین است. نداشتن استراتژی سئو مانند این است که با ماشین بدون روغن انتظار حرکت بدون دردسر را داشته باشید. شاید سایت‌تان دیده شود اما واقعیت چیز دیگری است. استراتژی یعنی ایجاد یک موقعیت بهتر نسبت به رقیب.

مشاوره سئو خارجی

سئو خارجی به تمام فعالیت‌هایی که خارج از سایت ما مانند: بازاریابی محتوا، رپورتاژ، خرید بک‌لینک، لینک‌سازی خارجی، ثبت سایت در موتورهای جستجو و... انجام می‌شود می‌گوییم. اگر ما از این موارد آگاه نباشیم ممکن است هزینه‌های زیادی را برای سئو خارجی صرف کنیم.

مشاوره سئو تکنیکال

وظایف مشاوره سئو تکنیکال ارائه راهکارهای مناسب و سریع برای برطرف کردن خطاهایی می‌باشد که در سرچ کنسول گزارش شده است. قطعا با برطرف کردن خطاهای تکنیکال سایت به رتبه‌های خوبی در کلمات کلیدی مدنظرمان خواهیم رسید.

مشاوره انتخاب کلمات کلیدی

کلمات کلیدی یک از مهم‌ترین پارامترها در سئو سایت محسوب می‌شود! چون تمام سرنوشت کسب و کار آنلاین ما براساس انتخاب صحیح کلمات کلیدی رقم میخورد. سعی کنید حتما از یک مشاور برای انتخاب کلمات کلیدی کمک بگیرید تا فروش خود را افزایش دهید.

مشاوره سئو داخلی

در صورتیکه سئو داخلی سایت‌تان به درستی انجام شده باشد در بسیاری از کلمات کلیدی‌تان میتوانید تا صفحه دو یا سه به راحتی برسید. بنابراین از اهمیت سئو داخلی قافل نشوید و تا جایی که میتوانید از مشواران سئو برای بهبود سئو داخلی سایت خود کمک بگیرید.

مشاوره انتشار رپورتاژ

رپورتاژ یک روش بسیار عالی برای رسیدن به صفحه اول نتایج جستجو است اما اگر قوانین انتشار رپرتاژ را ندانید قطعا هزینه‌های زیادی را متزلزل می‌شوید چون هزینه خرید رپورتاژ نسبتا بالاست و برای آن میبایست بودجه بندی مناسبی را در نظر بگیرید.

وظایف مشاور سئو

لیست وظایف مشاوره سئو

5 دلیل مهم برای داشتن مشاور سئو قبل از راه اندازی سایت

  • صرفه جویی در زمان: سئو در کل یک عملیات زمانبر است و در صورتیکه شما در ابتدای راه باشید باید راه‌های مختلفی را برای افزایش بازدید سایت خود انجام دهید اما زمانیکه دارید این راه‌ها را بررسی میکنید با چالش‌هایی مواجه میشوید که اگر از عواقب آن باخبر نباشید ممکن است تمام مراحلی که تاکنون برای سئو سایت خود رفته اید را به هدر بدهید. بنابراین با داشتن یک مشاور سئو که قبلا این راه‌ها را با دیگر کسب و کارها رفته است میتوانید با خیال راحت سپری کنید بدون آنکه سئو سایت شما آسیب ببینید.
  • جلوگیری از هدر دادن تلاش و پول: یکی از موارد خیلی مهم برای هر کسب و کاری مدیریت بودجه است و در صورتیکه بوده خود را نتوانید مدیریت کنید قطعا برای ادامه کسب و کارتان با مشکل مواجه میشوید. هدردادن هزینه شامل هزینه اجاره دامنه و هاست، هزینه مدیریت سایت، هزینه خرید بک لینک و رپورتاژ، هزینه تبلیغات و… که اگر به درستی مدیریت و بودجه بندی نشوند قطعا برای ادامه مسیر کار سختی در پیش خواهید داشت. یک مشاور با تجربه میتوانید در بودجه بندی این هزینه‌ها نیز بسیار همراه خوبی باشد.
  • جلوگیری از اشتباهات اولیه: بسیار از افراد در زمانی که قصد راه اندازی سایت دارند یا میخواهند فروشگاه اینترنتی طراحی کنند بعد از طراحی سایت خود را با اطلاعات دمو راه اندازی میکنند و این کار باعث میشود تاثیر بسیار در آینده روی سئو سایتشان داشته باشد. شما میتوانید با داشتن یک مشاور سئو خوب از این اشتباهات جلوگیری کنید تا بعدا بیشتر دچار هزینه‌های اضافی برای برطرف کردن این خطاها و زمان انتظار بیشتر برای بهبود رتبه های سایت نشوید.
  • تدوین استراتژی هدفمند: در اکثر مواقع مشاوران سئو حرفه ای دارای استراتژی‌های بسیار خوبی برای بهینه سازی سایت هستند که این استراتژی‌ها دارای هدف مشخصی میباشند. استراتژی‌هایی که مشخص مینمایند عموما با توجه به گزارش‌هایی میباشد که از سرچ کنسول Search Console بدست می آورند و باتوجه به آمارها و تجزیه تحلیل مناسب یک استراتژی بسیار کاربری برای هدفمند سازی سایت ارائه میدهند. تدوین استراتژی و گزارش گیری از سرچ کنسول برای هر مدیر سایتی کاری دشوار است ولی با داشتن یک دستیار میتوانید اسن سختی را کمی کاهش دهید.
  • همکاری برای تاثیر گذاری بلند مدت: ‌در زمان عقد قرارداد برای خدمات مشاوره سئو عموما سعی کنید همکاری خود را بلند مدت در نظر بگیرید تا مشاوره سئو بتواند با توجه به عملکرد سایت‌تان بهترین راهنمایی‌های لازم را در جهت بهبود رتبه‌های سایت شما نماید چون زمانیکه برای تهیه گزارش کامل لازم است کمی طولانی است و طول میکشد تا مشاور سئو اطلاعات لازم از کسب و کار شما و وب سایت شما را استخراج کند.

تاثیر مشاور سئو در افزایش فروش سایت

وجود یک مشاور سئو حرفه‌ای و متخصص باعث میشود زمانیکه رتبه‌های سایت رشد کردند فروش سایت نیز بیشتر شود اما چطور؟ یک مشاور سئو میتواند به ارائه راهکارهایی در بهینه‌سازی عنوان‌ها، قراردادن ستاره زیر عنوان، فعال کردن سوالات متداول و… باعث افزایش نرخ CTR نتایج گردد و زمانیکه نرخ کلیک بیشتر شود، ورودی سایت افزایش پیدا میکند و فروش نیز بیشتر میشود.

مشاوره سئو - آکادمی شادمان
مشاوره

چه زمانی و چرا به مشاور سئو نیاز داریم؟

سعی کنید مشاور سئو را قبل از ساخت سایت داشته باشید تا با توجه به دانشی که مشاور سئو در اختیار دارد سایت شما ساخته شود تا بعد از ساخت سایت تان نیاز به هزینه های اضافی و از دست دادن زمانتان نداشته باشید و ساختار سایت را اصولی پیاده سازی نمایید.

علاوه بر این زمانیکه شما فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده اید ولی هنوز به فروش نرسیده اید و از قوانین فروش اطلاعی ندارید میتوانید با مشاور سئو فروشگاه اینترنتی خود را بررسی نمایید و مشکلات آن را برطرف نمایید تا دلایلی که باعث شده است سایت شما فروش نداشته باشد را شناسایی کنید و با رفع آن فروش آنلاین خود را افزایش دهید.

حتی اگه سایت فروشگاهی دارید و فروش هم دارید بهتر است یک مشاور سئو را در کنار خود داشته باشید تا باتوجه به تغییر الگوریتم های گوگل بتوانید محتوای خود را اصولی بهینه سازی کنید که دچار افت رتبه در نتایج گوگل نشوید.

لازم است به این نکته توجه کنید که درست است شما برای وب سایت خود مدیر سایت در نظر گرفته اید و مدیر سایت کارهای بروزرسانی سایت را بر عهده دارد اما با توجه به اینکه هر روز دنیای کسب و کارهای آنلاین در حال گسترش است شاید مدیر سایت وقت این را نداشته باشد که دانش سئو خود را بروزرسانی کند بنابر این میتوانید با قرار دادن یک مشاور سئو در کنار وب سایت هایتان از این اطلاعات و بروزرسانی های گوگل مطلع شوید و با انجام تغییرات بر روی وب سایت تان دچار بحران و از دست دادن کاربرانتان نشوید.

Online Store Rank Increase Manager

آیا به مشاوره سئو نیاز دارید؟

برای مشاوره سئو
روی دکمه زیر کلیک کنید
اطلاعات خود را جهت
تماس و بررسی سایت ثبت نمایید!

مثلث شکل
چوب
چوب
مشاوره سئو کیست؟ - آکادمی شادمان

سوالات متداول ارائه مشاوره سئو سایت

وظایف اصلی متخصصان سئو افزایش بازدید سایت و تبدیل آنها به مشتری است و یک متخصص سئو زمانیکه بتواند کاربری را به سایت بیاورد قطعا میتواند با مهارت های دیجیتال مارکتینگ آن کاربران را به مشتری تبدیل کند. یک متخصص سئو توانایی تجزیه و تحلیل تمام سرنخ هایی که منجر به افزایش فروش سایت میشود را میداند و با بکارگیر این سرنخ ها میتواند به نتایج مطلوبی دست یابد.

به هیچ وجه یک متخصص یا مشاور سئو نیاز نیست به کدنویسی مسلط باشد و فقط کافیست کدهای HTML و کمی هم CSS بداند تا از آنها در جهت بهبود محتوای سایت استفاده نماید.

سئو در حال حاضر که خیلی از کسب و کارها آنلاین شده اند بسیار ضروری است چون در صورتیکه وب سایت شما از استانداردهای گوگل طبعیت نکند و از استانداردها پیروی نکند قطعا در نتایج گوگل دیده نمیشود و زمانیکه کسی نتواند وب سایت ما را در نتایج اولیه گوگل مشاهده کند قطعا فروش بسیار پایینی خواهیم داشت.

ما امکان این را داریم تا سئو سایت و یا مشاوره سئو سایت را از راه دور نیز انجام دهیم و حتما مستلزم این نیست که مشاور سئو کنار مجموعه ما باشد و مشاور سئو میتواند از راه دور نیز وب سایت ما را آنالیز کند و گزارش کاملی را به صورت ماهانه برای ما ارسال نمایید.

خدمات سئو، مشاوره سئو حرفه ای، مشاوره رایگان سئو سایت، مشاور سئو کیست؟ توانایی های مشاور سئو باید چه چیزهایی باشد را در همین صفحه قرار است به صورت کامل توضیح دهیم تا در زمان بستن قرارداد سئو با خیال راحت کسب و کار آنلاین خود را مدیریت کنید.

6 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد مهدی

سلام و درود خدمت شما
آیا امکان جلسه حضوری مشاوره سئو هم وجود داره؟ جلسه آنلاین یکم احساس میکنم تاثیرش خوب نیست.

مجید رضوی

سلام و درود به مهندس شادمان عزیز
ممنون بابت مشاوره‌ای که بهم دادید قرار بود مشاوره سئو باشه ولی وقتی آگاهم کردید که محصولی که انتخاب کردم اصلا برای فروش آنلاین مناسب نیست و بهتره برای فروش و سئو روی محصولات دیگه‌ای تمرکز کنم خیلی خوشحال تر شدم و الان خیلی بهتر از قبل میتونم تصمیم بگیرم که چه محصول رو انتخاب کنم و حتما بعد از انتخاب محصول از راهنمایی هاتون برای سئو سایت باز هم کمک میگیرم.
خیلی ممنون از وقتی که برام گذاشتید.

مصطفی رضوی

هزینه مشاوره سئو و آنالیز سئو سایت چقدر هستش؟