طراحی سایت در کرج

طراحی سایت اختصاصی و کاربرپسند یکی از مزیت های منحصر به فرد آکادمی شادمان نسبت دیگر مجموعه های طراحی سایت در کرج میباشد. ما در ابتدا به بررسی کسب و کار شما در کرج میپردازیم و سپس با توجه به نیازهای شما شروع به راه اندازی سایت در کرج برای شما میپردازیم تا بتوانیم بهترین بازخورد و عملکرد را نسبت به دیگر هم صنف‌هایتان بگیرید.

طراحی سایت در کرج - آکادمی شادمان

سئو و بهینه سازی سایت در کرج

چیزی که بعد از طراحی سایت در کرج بسیار مهم است دیده شدن وب سایت شما در ابتدا برای همشهریانتان است تا در نتایج گوگل بتوانند کسب و کار شما را پیدا کنند.

به عنوان مثال فرض کنید در حوزه فروش میز و صندلی فعالیت میکنید، و قصد فروش به افرادی که در کرج زندگی میکنند دارید بنابراین اول باید روی کلماتی که در کرج سرچ میشوند سایت شما در نتایج اولیه گوگل دیده شود مثلا: خرید میز کامپیوتر در کرج، قطعا زمانیکه شما در این کلمه جزو 3 نتیجه اول گوگل باشید فروش نسبتا بالایی خواهید داشت. بنابراین بعد از طراحی سایت در کرج میبایست برای سئو و بهینه سازی سایت در کرج نیز اقدام نمایید تا بتوانید فروش محصولات خود را بیشتر کنید.

یکی از فعالیت های اصلی آکادمی شادمان سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو میباشد. در ابتدا ما وب سایت شما را کاملا بهینه پیاده سازی میکنیم تا در صورتیکه قصد کار بر روی سئو سایت را نیز داشتید بتوانید با هزینه کمتر به نتایج مطلوبی دست یابید.

خدمات طراحی سایت در کرج

اگر کرج هستید بهتر است از مجموعه هایی که در کرج هستند برای طراحی سایت کمک بگیرید چون هزینه هایی که برای انجام خدمات طراحی سایت در کرج دریافت میشود به نسبت پایین تر از طراحی سایت در تهران است، چون هزینه های جاری، حقوق کارمندان و … نسبت به تهران پایین تر است و دسترسی راحت تری را نیز دارید تا در صورت نیاز به جلسه حضوری بتوانید راحت تر برای حضور در جلسه حاضر شوید و در زمان خود نیز میتوانید مدیریت کنید.

خدمات افزایش فروشگاه اینترنتی مرکز پخش باتری سیاره - آکادمی شادمان
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی حامیان
خدمات افزایش سرعت سایت اسناد رسمی - آکادمی شادمان
طراحی صفحه محصول سایت ریموژ - آکادمی شادمان

طراحی سایت در کرج چقدر زمان میبرد؟

یکی از سوالات متداول که خیلی از افراد از ما میپرسند این‌که طراحی سایت در کرج چقدر زمان میبره؟ به صورت کلی برای این سوال جواب کاملی وجود نداره چون طراحی سایت کاملا بستگی به این داره که شما برای سایت خود چه امکاناتی را مدنظر دارید که داشته باشید اما با توجه به اینکه ما چندین سال است در حوزه طراحی سایت فعالیت میکنیم زمان تقریبی برای طراحی سایت 1 هفته الی 2 ماه میباشد.

هزینه طراحی سایت در کرج؟

هزینه طراحی سایت در کرج بستگی به نوع وب سایتی که مدنظر دارید راه اندازی کنید دارد و این هزینه ها قالبا هزینه های مناسبی هستند چون در حال حاضر کسب و کارهای آنلاین فروش بسیار بالاتری نسبت به فروش کسب و کارهای سنتی دارند.

بنابراین شما هرچقدر هم که برای راه اندازی یک سایت در کرج هزینه کنید سرمایه گذاری خواهد بود که این هزینه ها خیلی زود به شما باز میگردد.

خیلی از افراد هستند که برای طراحی سایت هزینه های بسیار پایینی را پیشنهاد میدهند اما این دسته از افراد قالبا برای شما سایت راه اندازی نمیکنند فقط یک قالب آماده نصب روی یک هاست برای شما نصب میکنند و به بقیه موارد کاری ندارند. بنابراین حواستان باشد که هیچ ارزونه بی حکمت نیست!

طراحی سایت ارزان در کرج؟

در حال حاضر بسیاری از افراد هستند که با مبالغ 500هزار تومان 1 میلیون تومان سایت طراحی میکنند و افراد زیادی در دام این گونه تبلیغات می افتند که باعث نابودی کسب و کارشان میشود. اما چرا نابود میشوند؟

افرادی که با این هزینه ها مثلا سایت طراحی میکنند نه به پشتیبانی اعتقادی دارند و نه به سایتی که بتواند به کسب و کار شما کمک کند چون همه این سایت هایی که با این مبالغ طراحی میشوند قالب های آماده ای هستند که امنیت بسیار پایینی دارند، سرعت لود بسیار پایینی دارند، هیچ راهی برای توسعه این سایت ها وجود ندارد، دسترسی هاست و دامنه را به شما نمیدهند تا همیشه بتوانند از شما هزینه های اضافی دریافت کنند.

از طرفی قالب های آماده چون خیلی زود هک میشوند بعد از مدتی سایت شما از دسترس خارج میشود و چون شما قراردادی در جهت پشتیبانی نداشته اید سایت شما کلا نابود میشوند و مجبور به هزینه مجدد برای طراحی سایت هستید.

پیشنهاد میکنم در صورتیکه قصد دارید برای کسب و کار خود سایت راه اندازی کنید هیچ وقت به دنبال طراحی سایت ارزان در کرج نباشید!

stop webdesign

در کسب و کا هیچ وقت نباید کیفیت را فدای قیمت کرد چون به شخصه خودم زمانی که وارد یک سایتی شوم که طراحی مناسبی نداشته باشد یا کند باشد و کسی برای تولید محتوای مناسب یا پشتیبانی خوب پشت سایت نباشد سریعا از آن خارج میشم چون من به عنوان یک کاربر اول باید اعتماد کنم بعد نسبت به خرید از سایت یا استفاده از خدمات آن سایت استفاده میکنم.

تبلیغات سایت در فردیس - آکادمی شادمان

سئو سایت بعد از طراحی سایت در کرج

بهتر است اول کمی درمورد سئو سایت بدانیم: سئو سایت بعد از طراحی سایت در کرج انجام میشود تا وب سایت ما برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود.

ما باید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنیم تا افرادی بیشتری را بتوانیم از طریق گوگل یا موتورهای جستجو به وب سایتمان بیاوریم. اما جهت اینکه اطلاعات کاملی از سئو بدست بیاورید، بخشی را به عنوان آموزش سئو در سایت خود برای کاربرانمان در نظر گرفته ایم تا با مطالعه این بخش بتوانند وب سایت خود را بعد از راه اندازی برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنند.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟