آموزش ساخت ایمیل info
مقالات

آموزش ساخت ایمیل info در (Cpanel) به صورت تصویری

آموزش ساخت ایمیل info به صورت تصویری

در این مقاله قسط داریم به شما آموزش کامل ساخت ایمیل سازمانی یا ایمیل info@site.com را در هاست cpanel ارائه دهیم. ایمیل سازمانی باعث افزایش اعتبار یک شرکت میشود و برای هر وب سایت و فروشگاه اینترنتی الزامی است.

ساخت ایمیل info یا ایمیل شرکتی یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در برندسازی و ایجاد هویت است. عموم افراد زمانی که با ایمیل info برایشان نامه یا ایمیلی ارسال میشود اهمیت خاصی میدهند.

ساخت ایمیل info یا ایمیل شرکتی به چه صورت است؟

برای ساخت ایمیل info نیاز به یک دامنه دارید حالا این دامنه میتواند از هر نوعی باشد به عنوان مثال: com, net, org, ir, co و … که برای هر دامنه نیاز به یک سرور میزبانی یا به عبارتی هاست دارید تا بتوانید ایمیل های خود را در این فضای میزبانی دریافت و نگهداری نمایید.

ساخت ایمیل info به سادگی قابل انجام است و شما با ورود به هاست خود میتوانید وارد بخش Emails شوید و روی گزینه Create email کلیک نمایید و اقدام به ساخت اولین ایمیل شرکتی خود نمایید.

قبل از اینکه به سراغ آموزش کامل ساخت ایمیل info برویم لازم است یکسری اطلاعات در خصوص این نوع ایمیل ها داشته باشیم که میتوانید برای کسب این اطلاعات به مقاله Email Address در وب سایت ویکی‌پدیا کسب نمایید.

این مطلب هم جذابه!  تبدیل تصاویر به فرمت webp + دانلود ابزار مورد نیاز
حامد شادمان

درباره حامد شادمان

با برنامه نویسی زندگی میکنم و عاشق دیجیتال مارکتینگ ام. همیشه تلاش می کنم که در این مسیر بهتر و حرفه ای تری بشم و علم خودم رو بروز نگه دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *