حامد شادمان

من【حامد شادمان】 کی هستم؟

از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی آغاز کردم. تاکنون وب سایت های زیادی را راه‌اندازی کرده‌ام بخشی از نمونه کارهای طراحی سایت را میتوانید در این بخش مشاهده نمایید. در طی این فعالیت ها به چالش های زیادی برخوردم که چون راهنمایی نداشتم فقط از گوگل راهنمایی میگرفتم و فقط با فیلم های آموزشی و پادکست ها خودم رو ارتقاع دادم، سابقه کار با برندهای مطرح همچون بیمه نفت و انرژی ایران، استاد رضا مرادخانی، حامیان میراث فرهنگی، رسمی آنلاین، ایزی پی و… را هم دارم که طراحی 0 تا 100 سایت و کدنویسی این شرکت ها برعهده اینجانب بوده است.

به مدت 3 سال در یک شرکت طراحی سایت به عنوان برنامه نویس فعالیت داشتم و بعد به مدت 5 سال در یک شرکت نیمه دولتی به عنوان کارشناس آی تی فعالیت میکردم.

مهارت‌های تخصصی:

مهارت‌های کدنویسی:

سوابق تحصیلی:

سوابق شغلی:

مهارت‌های نرم افزاری:

دوره‌های آموزشی:

طبیعتا در این مسیر به چالش‌های فراوانی برخورد کردم و با کمک جستجوی درست در گوگل توانستم این چالش‌ها را پشت سر بگذارم.

بعد از طراحی سایت به سئو و بازاریابی اینترنتی علاقه مند شدم و از سال 1396 وارد حوزه سئو شدم. اوایل سئو کار دشواری نبود و شما میتوانید در هر کلمه که مدنظرتان بود به راحتی و رعایت یکسری موارد کوچک در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید. اما با بروزرسانی‌های الگوریتم گوگل هرچه جلوتر رفتیم سئو سخت تر و به یک کار تخصصی تبدیل شد. به دلیل نبود منابع و کورس‌های ایرانی سئو را باید با صحیح و خطا و مطالعه مستندات گوگل یاد میگرفتم و طبق همان موارد پروژه‌های سئو را مدیریت میکردم.

کارت ویزیت حامد شادمان

گواهینامه‌ها

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.