بیوگرافی حامد شادمان

حامد شادمان
حامد شادمان برنامه نویس و توسعه دهنده وردپرس

حامد شادمان هستم و از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی آغاز کردم. تاکنون وب سایت های زیادی را راه‌اندازی کرده‌ام بخشی از نمونه کارهای طراحی سایت را میتوانید در این بخش مشاهده نمایید. در طی این فعالیت ها به چالش های زیادی برخوردم که چون راهنمایی نداشتم فقط از گوگل راهنمایی میگرفتم و فقط با فیلم های آموزشی و پادکست ها خودم رو ارتقاع دادم، سابقه کار با برندهای مطرح همچون

و… را هم دارم که طراحی 0 تا 100 سایت و کدنویسی این شرکت ها برعهده اینجانب بوده است.

 

به مدت 3 سال در یک شرکت طراحی سایت به عنوان برنامه نویس فعالیت داشتم و بعد به مدت 5 سال در یک شرکت نیمه دولتی به عنوان کارشناس آی تی فعالیت میکردم.

در حال حاضر به صورت پروژه ای و فریلنسری فعالیت میکنم. و تمرکز اصلی خود را در سایت آکادمی شادمان گذاشته‌ام و دوره‌های آموزشی کاربردی برای علاقه‌مندان به این حوزه قرار میدهم. بهترین دوره آموزشی که تاکنون در سایت قرارداده‌ام دوره آموزش افزایش سرعت سایت میباشد و همیشه به دنبال تکنیک‌های جدید طراحی سایت و سئو هستم تا کار خود را گسترش بدهم و سریعتر بتوانم به نتیجه دلخواه برسم.

مهارت‌های تخصصی:

سوابق تحصیلی:

سوابق شغلی:

مهارت‌های نرم افزاری:

مهارت‌های کدنویسی:

دوره‌های آموزشی:

طبیعتا در این مسیر به چالش‌های فراوانی برخورد کردم و با کمک جستجوی درست در گوگل توانستم این چالش‌ها را پشت سر بگذارم.

بعد از طراحی سایت به سئو و بازاریابی اینترنتی علاقه مند شدم و از سال 1396 وارد حوزه سئو شدم. اوایل سئو کار دشواری نبود و شما میتوانید در هر کلمه که مدنظرتان بود به راحتی و رعایت یکسری موارد کوچک در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید. اما با بروزرسانی‌های الگوریتم گوگل هرچه جلوتر رفتیم سئو سخت تر و به یک کار تخصصی تبدیل شد. به دلیل نبود منابع و کورس‌های ایرانی سئو را باید با صحیح و خطا و مطالعه مستندات گوگل یاد میگرفتم و طبق همان موارد پروژه‌های سئو را مدیریت میکردم.

کارت ویزیت حامد شادمان
5/5 - (4 امتیاز)
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.