مقالات

آموزش دانلود رایگان موکاپ – بهترین روش 2021

آموزش دانلود رایگان موکاپ

موکاپ ها تاثیر بسزایی در نمایش طرح های ما میباشند و استفاده از موکاپ باعث میشود طراحی هایی که ما انجام داده ایم به نحو عالی ارائه شوند اکثر موکاپ ها پولی هستند ولی در این مقاله قصد داریم بهترین منابع برای دانلود رایگان موکاپ منابعی را معرفی نماییم.

موکاپ (Mockup) چیست؟

موکاپ ها فایل های گرافیکی هستند که طراحان برای ارائه نمونه کارهای خود استفاده میکنند، این موکاپ ها برای موضوعات مختلفی مثل قالب سایت، کارت ویزیت، پوستر، لوگو، بروشور و … مورد استفاده قرار میگیرند تا دید بهتری به کارفرما بدهند.

عموما فایل های موکاپ در نرم افزار فتوشاپ طراحی و ساخته میشوند تا همانطور که گفته شد طراحان برای ارائه نمونه کارهای خود از این قبیل موکاپ ها استفاده کنند.

فرض کنید ما میخواهیم طراحی لوگو انجام دهیم و کار ما طراحی هویت بصری است در صورتیکه لوگو را به صورت خام به مشتری ارائه دهیم دید جالبی نخواهد داشت از موکاپ ها برای نمایش لوگو در فضاهای مختلف استفاده میکنیم تا کارفرما با دید بهتری بتواند در خصوص طراحی لوگو خود تصمیم بگیرید.

در ادامه چند نمونه موکاپ قرار میدهیم تا بهتر موضوع را درک کنیم:

دانلود رایگان موکاپ

موکاپ ها کمک میکنند تا ما نمونه کارهای خود را با شکل و شمایل بهتری معرفی و ارائه کنیم. سعی کنید برای نمایش نمونه کارهای خود از موکاپ ها استفاده کنید از دید کاربران بهتر باشد و اینکار باعث میشود آنها بهتر در خصوص استفاده از خدمات شما تصمیم بگیرند.

پس از مشاهده ویدیو آموزش دانلود موکاپ به معرفی چند منابع دانلود رایگان موکاپ نیز خواهیم پرداخت تا بتوانید از این منابع یکسری موکاپ برای معرفی نمونه کار طراحی سایت، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت و… خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

این مقاله هم جذابه:  آموزش ساخت ایمیل سازمانی در cpanel

موکاپ لوگو

خدمات طراحی لوگو یکی از خدماتی هست که در حال حاضر متقاضیان بسیار زیادی دارد و طراحان برای اینکه بتوانند نمونه کارهای خود در خصوص طراحی لوگو حرفه ای را داشته باشند میبایستد طرح های خود را به بهترین نحو نمایش دهند تا بتوانند نظر کارفرما را جلب کنند که طراحی لوگو خود را به آنها بسپارد و یکی از بهترین روش ها برای ارائه نمونه کار لوگو استفاده از موکاپ میباشد.

دانلود رایگان موکاپ

در این بخش به معرفی چند منبع دانلود رایگان موکاپ خواهیم پرداخت و در مقالات بعدی نیز به بهترین منابع خواهیم رسید تا بتوانید بهترین قالب ها را برای تصاویر خود در نظر بگیرید خوب حالا بریم به معرفی منابع دانلود موکاپ عالی!

بهترین منابع دانلود رایگان موکاپ:

mockupworld.co

pixeden.com

freepick.com/mockup

graphicburger.com

unblast.com/mockups

psdmockups.com

mockups-design.com

mockuptree.com

فراموش نکنید هم موکاپ رایگان و هم موکاپ پریمیوم داخل این سایت ها هست که با روش آموزش دانلود رایگان موکاپ میتوانید به راحتی تمام این موارد را به صورت رایگان دانلود کنید و به نحو عالی استفاده نمایید.

سوالات متداول موکاپ

موکاپ ها چقدر در ارائه نمونه کارهای ما تاثیر گذار هستند؟

کارفرما ممکن است ماهیت آن طرح را در دنیای واقعی نداشته باشد و دید مناسبی از طرح پیدا نکند بنابراین از موکاپ ها استفاده میکنیم تا کارفرما درک بهتری از طرح ایجاد شده در فضای واقعی پیدا کند.

موکاپ ها را در چه زمینه هایی میتوان استفاده کرد؟

از موکاپ ها برای ارائه طرح کارت ویزیت‌ها، پوستر ها، لوگوهای شخصی - شرکتی - تجاری و... ، قالب های وبسایت، انواع جعبه‌ها، بروشور‌‌، ست اداری, سربرگ ها و...

این مقاله هم جذابه:  آموزش تصویری تبدیل jpg به webp + دانلود ابزار
4.8/5 - (5 امتیاز)
آموزش فارسی سازی قالب و افزونه
آموزش فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس? به صورت رایگان در این مقاله و ویدیو آموزشی خواهید آموخت که چطور اقدام به فارسی سازی افزونه وردپرس و فارسی سازی قالب
سئو کلاه خاکستری
سئو کلاه خاکستری چیست + برترین تکنیک‌های 2021 آموزش جدید ترین ترفند های 2021 سئو کلاه خاکستری. معرفی کامل تکنیک های شاخص سئو. راهکار های افزایش بازدهی و...
افزایش فروش سایت فروشگاهی - آکادمی شادمان
افزایش فروش سایت فروشگاهی با ابزاری فوق العاده اگر به تازگی سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کرده اید باید با این نکته مواجه شده باشید که تبدیل
وظایف کارشناس سئو در تیم - آکادمی شادمان
چک لیست سئو و وظایف سئو کار زمانیکه قصد دارید سئو وب سایت خود را برونسپاری کنید باید از وظایف مدیر و کارشناس سئو مطلع باشید! برای
ایده تولید محتوا - آکادمی شادمان
6 ایده تولید محتوا در این مقاله قصد داریم 6 ایده تولید محتوا در فروشگاه اینترنتی را مورد بررسی قرار دهیم تا با استفاده
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها