...
بهترین افزونه صدور فاکتور وردپرس - آکادمی شادمان

5 عدد از بهترین افزونه‌های صدور فاکتور برای وردپرس

صدور فاکتور یکی از ویژگی‌های ضروری برای یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای است! بنابراین اگر قصد دارید با وردپرس فروشگاه اینترنتی بسازید پیشنهاد میکنم یکی از این افزونه‌هایی که برای صدور فاکتور در ادامه مطرح میکنیم را برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید.

لازم به ذکر است افزونه‌ای که برای صدور فاکتور انتخاب میکنید باید از زبان فارسی پشتیبانی کند تا مشکلی برای چاپ حروف و اعداد نداشته باشد.

افزونه صدور فاکتور پیرو (رایگان) 🤩

یکی از بهترین افزونه‌ صدور فاکتور رایگان برای ووکامرس افزونه پپرو میباشد که شما میتوانید از باکس مقابل این افزونه رو دانلود کنید و فروشگاه اینترنتی خود را مجهز به سیستم صدور فاکتور آنلاین کنید.

  • ویژگی‌های افزونه پیرو:
  • امکان صدور پیش فاکتور به صورت آنلاین
  • صدور فاکتور با مهر و امضای فروشگاه
  • ارائه نسخه PDF برای چاپ
  • ارسال فاکتور به ایمیل خریدار
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی و انگلیسی
  • بروزرسانی متداول از طریق پنل مدیریت

نمونه فاکتورهای چاپ شده با افزونه پیرو

شما با استفاده از افزونه صدور فاکتور پیرو امکان صدور پیش‌فاکتور را نیز به فروشگاه اینترنتی خود میتوانید اضافه کنید تا کاربران شما بتوانند با انتخاب محصولات مورد نیازشان بتوانند پیش‌فاکتور آنلاین را نیز دریافت کنند.

افزونه صدور فاکتور ووکامرس آی فکت – iFact

پلاگین فاکتور iFact برای ایجاد فاکتور ووکامرس میباشد که توسط سید رضا صالحی کدنویسی شده است و در وب‌سایت ژاکت قابل دسترس است. شما میتوانید برای خرید این افزونه به صفحه فروش این افزونه مراجعه نمایید و برای فروشگاه اینترنتی خود از این افزونه صدور فاکتور حرفه‌ای استفاده نمایید.

برخی از فاکتورهای صادر شده با افزونه iFact

افزونه صدور فاکتور ifact

افزونه صدور فاکتور ووکامرس فکتوری – Factori

پلاگین فاکتور Factori برای ایجاد فاکتور ووکامرس میباشد که توسط قهرمان وردپرس کدنویسی شده است و در وب‌سایت راستچین قابل خرید است. شما میتوانید برای خرید این افزونه به صفحه فروش این افزونه مراجعه نمایید و این افزونه را با قیمت تقریبا 500 تومان تهیه نمایید.

برخی از فاکتورهای صادر شده با افزونه Factori

افزونه صدور فاکتور ووکامرس فکتوری - Factori

افزونه صدور فاکتور پیشرفته چالان پرو – Challan Pro

افزونه چالان یکی از بهترین افزونه‌های خارجی برای چاپ فاکتور فروش در فروشگاه اینترنتی میباشد که به شما قابلیت درج مهر و لوگوی اختصاصی برای فاکتورهای چپ شده، درج بارکد و کیو‌آر کد + دانلود PDF فاکتور را به مشتریان شما میدهد.

افزونه فاکتور پیشرفته ووکامرس Challan Pro دارای پنل تنظیمات پیشرفته‌ای میباشد که شما با نصب این افزونه میتوانید امکانات متنوعی را به پیشخوان فروشگاه اینترنتی وردپرسی خود اضافه کنید.

جهت دانلود نسخه رایگان افزونه Challan میتوانید به این لینک مراجعه نمایید.

افزونه صدور فاکتور چالان پرو - Challan Pro
5/5 - (4 امتیاز)
0 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...