...
کسب درآمد - آکادمی شادمان

کسب درآمد با 300 راهکار تضمینی در سال 2023

کسب درآمد در ایران کار بسیار سختی نیست و شما با توجه به این مهارت هایی که در ادامه مطرح مینماییم میتوانید به راحتی یک کسب و کار قدرتمند راه اندازی کنید. در صورتیکه فکر میکنید در ایران نمیتوانید موفق شوید و کلا زندگی در ایران خوب نیست پیشنهاد میکنم چند دقیقه برای مطالعه مقاله کسب درآمد در ایران وقت بگذارید.

فقط سرفصل ها را مطالعه نمایید و بعد از اینکه به این فکر افتادید که واقعا این کسب و کارها جواب میدهد میتوانید تحقیقات خود را نسبت به تمام روش های کسب درآمد در ایران بیشتر و گسترده تر کنید تا بتوانید به بهترین نحو یک کسب و کار موفق راه اندازی کنید.

همچنین در یک مقاله ای نیز راه های کسب در آمد در منزل را نیز ما برای شما تهیه نموده ایم تا با مطالعه راه های کسب درآمد در منزل نیز بتوانید ایده های مناسبی را در جهت کسب درآمد برای خود بسازید.

کسب درآمد در ایران آیا ممکن است؟

کسب درآمد در ایران نه تنها ممکن است بلکه بسیار موفقیت آمیزتر نیز میتواند باشد! در حال حاضر کشور ایران در حال توسعه است و شما میتوانید با توجه به این مواردی که در ادامه مطرح شده است به درآمد فوق العاده ای دست یابید فقط کافیست در یکی از این حوزه ها متخصص شوید و با راه اندازی کسب و کار جدید به درآمد خوبی برسید.

کسب درآمد با اپلیکیشن های ارائه کتاب صوتی

اپلیکیشن کتاب صوتی - آکادمی شادمان
ساخت اپلیکیشن کتاب صوتی یا تبدیل کتاب به کتاب صوتی

در سال های گذشته اپلیکیشن های ارائه کتاب صوتی و کتاب الکترونیک در کشورمان بسیار رواج پیدا کرده است البته درصد نفوزش خیلی پایین است نسبت به دنیا و در حال رشد است یکی از کسب و کار های بسیار سود آور است اگر توانمندی این استعداد را دارید میتوانید به عنوان یک گوینده کار بکنید نه سرمایه خاصی میخواهد نه کار خاصی باید انجام دهید و کلی چیز هم یاد میگیرید در حین اینکه شما متاب ها را دوبله می کنید و کلی چیز هم یاد میگیرید.

کسب درآمد با ارائه غذای سالم

در سال های گذشته انسان ها مردم کشورمان رو آوردن به غذاهای سالم رو آوردن به اینکه سالم تر زندگی کنند استاندارد های زندگی را بالا میبرند الان نیاز به مربی های شخصی ورزشی دارند نیاز به مربی یوگا دارند به افرادی که بتوانند کمک شان کند نه لاغر شوند سلامت زندگی کنند.

غذاهای سالم تری بخورند این یک ایده خیلی خوبی است که هیچ سرمایه ای نمیخواهد شما باید یک رسانه اجتماعی خوب داشته باشید کم کم روی برند شخصیتون کار بکنید و به دیگران کمک بکنید سای 10 ، 15 نفر کافی است که شما مربیشان شوید و کمکشان کنید که زندگی بهتری داشته باشند.

کسب درآمد از طریق کترینگ

سومین ایده از ایده های پر سود برای کسب و کار کترینگ است که ما برای مجالس، برای جشن تولد ها،‌سمینر ها، کلاس ها بتوانیم غذای خانگی ببریم پذیرایی خانگی ببریم، شیرینی های خانگی، کیک های خانگی و خیلی چیز های دیگه این یک نوع Business بسیار پر سودی است که در دنیا خیلی رواج داره که ما میتوانیم استفاده کنیم در کشور ما هم خیلی نیاز است و کسانی که بتوانند مجلس را خودشان بتوانند برگذار کنند و کار های آن را انجام دهند.

کسب درآمد با تکثیر گل و گیاه خانگی

تکثیر گل و گیاه خانگی - آکادمی شادمان
راه اندازی کسب و کار روش های تکثیر گل و گیاه خانگی

کسب درآمد از طریق تکثیر گل و گیاه خانگی این روزها بسیار میتوانید برای افزایش درآمدتان ایده مناسبی باشد و در حال حاضر این کار یکی از ایده های پر سود تکسیر گل و گیاه خانگی میباشد. گل و گیاه به انسان زندگانی میدهد و یکی از هدایای بسیار ارزشمند است.

گل و گیاه خانگی سرمایه گزاری کمی میخواهد برای شروع کار ولی در نهایت میتواند هی میتواند بزرگتر شود یعنی ابتدا شما میتوانید تکسیر گل و گیاه داشته باشید بعد کم کم میتوانید گلدون های دست ساز و خیلی جالب ایجاد بکنید ایده های خلاقانه داشته باشید و میتوانید روی رسانه های اجتماعی آن ها را بفروشید درآمد زایی او بسیار خوب است یعنی با سرمایه اندک میتوانید درآمد زایی بسیار خوبی داشته باشید.

کسب درآمد از آموزش

پنجمین ایده از ایده های پر سود آموزش است. آموزش های مجازی در سال های آینده بسیار پر سود خواهد بود.

میتوانید در صنعت خودتان مثلا شیرین پزی یا آشپزی یا حتی پرستاری بیایید آموزش دهید تخصصتان را تخصصتان را به ثروت تبدیل بکنید در آینده میبینید که چقدر این صنعت رشد خواهد کرد چقدر درامد زا است و درامد غیر فعا ل دارد یعنی شما یکبار زحمت میکشید و بارها و بارها شما میتوانید پول در بیاورید پس آموزش میدهید تخصص خود را به دیگران و اون موقع ثروتمند میشوید.

کسب درآمد از طراحی اپلیکیشن

ششمین ایده کسب و کار که بسیار سود آور است طراحی اپلیکیشن است. شما با یک دانش جذعی میتوانید این کار را انجام دهید و کم کم دانش خود را ببرید بالا کم کم به دانش برنامه نویسی تخصصی تر آشنا بشید و بتونید به دیگران کمک بکنید که اپلیکیشن داشته باشند بنابراین بیشتر کسب و کارها نیاز دارند به این که اپلیکیشن داشته باشند و اگر شما این تخصص را پیدا بکنید میتوانید موفقیت های بزرگی کسب بکنید.

کسب درآمد با کوچینگ یا Live Coaching

هفتمین ایده از ایده های پر سود کسب و کار Live coaching است. همه ی ما انسان ها نیاز داریم که کسی همراهمان باشد کسی که کمکمان کند کسی که حرفمان را بشنود از ما سوالات عمیق بپرسد کمکمان کند که خودمان راه درست را پیدا کنیم.

در دنیا live coaching کسب و کار بسیار پر درآمد است افرادی که مهرات های Coaching دارند یعنی خوب میشوند عاشق این هستند که کمک کنند به دیگران عاشق این هستند که دیگران نتیجه ببینند و موفق شوند میروند در کسب و کار live coaching یعنی چه؟ یعنی میروند یک دوره یا چند دوره را میگذرانند و مهارت های کوچک خود را رشد میدهند و کم کم کمک میکنند به دیگران که موفق شوند.

کسب درآمد از طراحی سایت

طراحی سایت - آکادمی شادمان
طراحی وب سایت حرفه ای با تمام امکانات ویژه کسب و کارهای نوپا

هشتمین ایده برای راه اندازی کسب و کار پر سود این است که الان اگر شما بدانید دیجی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین کشور است هرکسی میتواند محصولات خود را در سایت بگزارد و از آن طریق بفروشد.

خیلی از مردم این ها را بلد نیستند خیلیا بلد نیستند که اکانت در آن درست کنند محصولشان را بگذارند، عکس بگذارند، توضیح بگذارند و ارسال کنند. شما میتوانید فردی باشید که هیچ محصولی هم ندارد ولی برود با افراد سنتی صحبت کند بگوید.

من محصولات شما را در دیجیکالا قرار میدهم و همه کار های آن را انجام میدهم و اینقدر درصد میگیرم برای این کار شما میتوانید به چند نفر صحبت بکنید که کالاهای خوبی دارند و آن ها رو بگزارید و کارهاشونو انجام بدید و سود بسیار زیادی کسب کنید. همچنین شما میتوانید برای سفارش طراحی سایت و سئو سایت از آکادمی شادمان مشاوره رایگان دریافت کنید.

کسب درآمد با شخصی سازی کردن

یکی دیگر از ایده های پولساز شخصی سازی کردن است حالا شخصی سازی یعنی چه؟
شخصی سازی کردن یعنی مثلا شما یک پیراهن را شما بدوزید برای یک شخص خاص، اسمشان را روی آن بگذارید یا یک کارگاه چاپ روی تیشرت بزنید به صورتی که طرح های خود فرد خریدار را روی تیشرت بزنید مثلا یک شرکت است که آمده است از شما خرید کند یا یک فردی میخواهد یک تیشرت با طرح خودش داشته باشد.

چاپ تیشرت دستگاهش زیاد گرون قیمت نیست یا مثلا کیسه هایی که الان جایگزین کیسه های پلاستیکی شده است، شما باید چند نفر را جمع بکنید و این کیسه ها را بدوزند و شما برای شرکت های مختلف یا فروشگاه های مختلف ارائه دهید.

افزایش درآمد با فروش زعفران

یکی از چیز هایی که کشور ایران میشناسد زعفران است و خبر خوشحال کننده این است که زعفران به غیر از خراسان در جاهای دیگه کشور هم میشود کاشت و حتی در آزمایشگاه میتوانید آن را پرورش دهید ولی کشور ما خیلی خاک زیادی دارد و شما میتوانید از آن استفاده بکنید فقط آموزش میخواهد، مشورت میخواهد و شما میتوانید زعفران را که در دنیا رواج پیدا کرده است بهره مند شوید.

کسب درآمد از تعمیر خودرو

کسب درآمد از تعمیر خودرو - آکادمی شادمان
تعمیرات خودرو یکی از پردآمدترین شغل ها در ایران است!

یازدهمین ایده از ایده های پر سود کسب و کاری تعمیر خودرو است. به طور کلی کسب و کار تعمیرات در سال های آینده بسیار رشد خواهد کرد یعنی شما اگر متخصص باشید خیلی از شغل ها حذف میشود،‌در سال های آینده بسیاری از شغل ها حذف خواهند شد و شغل های تخصصی باقی خواهد ماند یکی از این شغل های تخصصی تعمیرات است.

تعمیرات خودرو در آینده بسیار پر درآمد خواهد شد یعنی کسانی که این کار را انجام میدهند میتوانند درآمد بیشتری کسب بکنند و خیلی هم سخت نیست شما که الان درس خواندید هیچ اشکالی ندارد میتوانید دوره های مهارتی ببینید برای تعمیرات خودرو و مشغول شوید.

کسب درآمد با فروش کالاهای دست دوم

دوازدهمین ایده از ایده های پر سود کسب و کار فروش کالاهای دست دوم است. این کار سرمایه زیادی احتیاج ندارد شما میتوانید لوازم دست دوم خانگی را بگیرید و آن ها را تعمیر و تمیز کنید و بگذارید روی اپلیکیشن هایی که مردم میتوانند از آن خرید بکنند.

اینکار کسب و کار بسیار خوبی است مخصوصا اینکه واردات محصولات لوازم خانگی بسیار کم شده است و شما میتوانید خیلی خوب این دستگاه های لوازم خانگی را خریداری کنید و آن ها را تعمیر کنید و بعدا آن ها را بفروشید.

کسب درآمد با خرید و فروش ضایعات

یکی از پر سود ترین کارها جمع آوری ضایعات صنعتی است. ضایعاتی که در کارخانه جات ها یا در صنایع مختلف مانند کوه انبارشان میکنند و برای ما میتواند منشع ثروت باشد.

شما اگر بتوانید تخصص پیدا کنید در حوضه ضایعات بتوانید از صنایع مختلف ضایعاتشان را خریداری کنید و به جایی که نیاز دارند بفروشید یا صادر کنید به درآمد بسیار خوبی میرسید.

کسب درآمد از جمعیت شناختی

با یکی دیگر از ایده های پول آور کسب و کاری در ایران خدمت شما هستم. پیتر دراکر می گوید که یکی از روش های راه اندازی کسب و کار جدید این است که نگاه کنیم به تغییرات جمعیت شناختی یعنی تغییرات سن، سال، جنس و این چیز ها یعنی چه؟

یعنی وقتی ببینیم کشور ما در حال پیرشدن جمعیت است ببینیم چه کارهایی میتوانیم راه اندازی کنیم یکی از کارهایی که بسیار سود آور است مرکز نگهداری روزانه سالمندان است یعنی اینکه بجای اینکه سالمندان شب ها بروند و مثل مراکز سنتی نگه داری از سالمندان مراکزی باشد که در آن غذای سالم دهند، ورزش انجام میدهند،‌ روحیه آن ها را بالا میبرند، آموزششان میدهند، کار های اجتماعی انجام میدهند که اینها سرحال بمانند یکی از ایده های بسیار پر سود کشورمان است.

کسب درآمد با تعمیر لوازم خانگی

کسب درآمد با تعمیر لوازم خانگی - آکادمی شادمان
یکی از شغل های پردرآمد در ایران تعمیر لوازم خانگی میباشد.

یکی از ایده های پر سود دیگه این است که شما بتوانید لوازم خانگی را تعمیر کنید. یعنی اینکه شما بتوانید دانش آن را پیدا کنید یک مهارتی یاد بگیرید مثلا لوازم خانگی برقی را شما بتوانید تعمیر کنید بسیار پر سود است و هزینه زیادی میگیرند.

برای تعمیر یک کسب و کار قابل رشد است یعنی بعد از اینکه شما سرمایه خوبی از تعمیرات به دست آوردید میتوانید افرادی دیگر را زیر دست خود قرار دهید آموزششان دهید و کارتان را گسترده کنید حتی روی اپلیکیشن هایی که الان موجود است خودتان را معرفی کنید و درآمدتان را هر روز رشد دهید.

کسب درآمد از طریق امنیت

شانزدهمین ایده از ایده های کسب و کار امنیت است. امنیت اطلاعات، امنیت وبسایت ها، امنیت پیج های رسانه های اجتماعی. الان همه میدانند که اطرفیانمان همه وبسایت دارند، پیج دارند و این خیلی مهم است که افرادی با مهارت کسانی که آموزش دیدند بیایند امنیت پیج اینستاگرام و امنیت سایت را دستشان بگیرند و مراقبت کنند از آن که هک نشود و مشکلی برایش پیش نیاید و شما میتوانید به صورت سالانه پول دریافت بکنید یا بازیابی اطلاعات ایده خوبی است شما اگر بتوانید مهارت پیدا کنید در این حوضه ها درآمد آن بسیار زیاد است.

کسب درآمد از گردشگری

مردم الان خیلی دوست دارند که به استراحت بروند، با خانواده به مسافرت بروند و خب خیلی از سفر های خارجی گرون قیمت است و یکی از فرصت هایی که ایجاد میشود بحث بوم گردی است، بحث مسافرت های داخلی است.

الان نیاز داریم به افرادی که بتوانند این سیستم را مدیریت بکنند یا ایجاد کنند هنوز سیستم خوبی در کشورمان نداریم افرادی که بخواهند جاهای خوب کشور را بروند تماشا کنند.

شما میتوانید شناسایی بکنید جاهای خوب شهرتان را در رسانای اجتماعی تبلیغ بکنید یا حتی یک پلتروم راه اندازی کنید و افراد را کمک بکنید که دو روز بیایند در روستا و در شهر شما از مکان های زیبا بازدید بکنند و شما برایشان بهترین رستوران را برایشان رزرو بکنید،‌برایشان ماشین رزرو بکنید و از مدیریت این کارها پول در بیاوریند یا اصلا خونه های قدیمی را بگیرید و آن ها را تبدیل به رستوران کنید یا تبدیل بکنید به اقامتگاه، بسیار سود آور خواهد بود دوستان عزیز.

کسب درآمد با مشاوره رسانه های اجتماعی

هجدهمین ایده از ایده های پر سود کسب و کاری مربوط است به مشاوره رسانه های اجتماعی کلا مشاوره کار پر سودی است. حالا مشاوره رسانه های اجتماعی بسیار خوب است شما بجای اینکه بروید آژانس های تبلیغاتی سنتی برای چاپ و طراحی گرافیک راه اندازی بکنید بروید در کسب و کاری که آینده دارد و این کسب و کار یک رسانه اجتماعی است.

شما بروید مشاوره بدهید به افرادی که میخواهند کسب و کاری داشته باشند روی رسانه های اجتماعی شما بگویید که من تمام کارهای شما را انجام میدهم، از طراحی، راه اندازی رسانه های اجتماعی، از تبلیغات،‌ چالش گذاشتن و برنامه ریزی و همه چی تقدیم محتوا، همه کارهایش را انجام میدهم اینقدر هم مبلغش است کاری که باید طرف باید با چند نفر انجام دهد با یک قرارداد راحت با شما انجام میدهد و شما 15 یا 20 تا مشتری در سال داشته باشید میتوانید درآمد بسیار خوبی کسب بکنید.

کسب درآمد از طریق ساخت گیاهان دارویی

کسب درآمد از گیاهان دارویی - آکادمی شادمان
کسب درآمد فوق العاده از گیاهان دارویی

یکی دیگر از ایده های پول ساز این است که شما بروید و گیاهان دارویی که خودرو هستند خودشان در بیابان ها در کوه ها رشد کرده اند مثلا در شمال کشور گل گاو زبان را دیدم و اینها بسیار زیاد هستند و کسی نیست این ها را بچیند، شما شناسایی بکنید و خیلی از اینها حتی بازاری نشده است یعنی هنوز در بازار فروخته نمیشود.

اینها را دستچین بکنید حتی میتوانید کم کم رشد کردید یک گروه ایجاد بکنید اون ها برای شما بچینند و شما این ها را بسته بندی کنید و به بازار رائه دهید یک ایده بسیار خوب است کلا هرکاری که به گیاهان دارویی مربوط است در کشور ما خیلی جواب میدهد.

افزایش درآمد با اجاره خانه های خالی

یکی از چیزهایی که در آینده یک کسب و کاری میشود که بسیار پر سود آور است این است که شما در شهر خود خانه های خالی را پیدا کنید جاهایی که خالی است را پیدا بکنید و با صاحب اون ملک صحبت بکنید و بگید من میام اونجا و خانه شما را اجاره میدهم.

اجاره روزانه،‌اجاره ماهانه، اجاره های هفتگی نمونه خارجی او Airbnb است که در داخل کشورمان هم الان داره پلتفورم هایی ایجاد میشود به همان قدرت {کم کم} ولی بسیار سود آور است مخصوصا اینکه قرار است مالیات بسته شود روی خانه های خالی شما میتوانید از این فرصت استفاده بکنید.

شما هیچ خانه ای ندارید، اشکالی ندارد، سرمایه ای ندارید،‌ اشکالی ندارد، شما میروید ۱۰ تا خانه خالی را پیدا می کنید و این ها را اجاره میدهید به مسافر هایی که از کشور های دیگه میایند به مسافر هایی که از شهر های دیگه میایند و بسیار کار پر سودی است.

کسب درآمد با وبلاگ نویسی

یکی دیگر از ایده های بسیار پر سود در کسب و کار وبلاگ نویسی است. افرادی را دیدید که وبلاگ مینویسند، نویسندگی خوبی دارند یا از خاطرات خود مینویسند یا ویدیو های خوبی از خودشان میگیرند ویدیو های فان یا ویدیو های آموزشی الان یکی از پر سود ترین کارها در دورانی که ما در آن زندگی میکنیم همین کار است افرادی هستند که ثروتمند شدند از این کار، ماشین های مدل بالا خریدند، منزل خریدند، کارشان این است که خوب مینویسند یا خوب بازی میکنند و این میتواند بسیار سود آور باشد.

حالا شما احتیاج نیست مانند آنها شوید ولی در کسب و کار خودتان، در صنعت خودتان در هر چیزی که دوست دارید شیرینی پزی، آشپزی، خواندن کتاب هرچیزی که عاشق آن هستید میتوانید خوب بنویسید ابزار هایتان هم همین موبایلی است که در دستتان است و میتواند کار بسیار پر سودی باشد و یکی از راه های کسب درآمد در ایران وبلاگ نویسی است.

کسب درآمد از مشاوره

شما میتوانید مشاوره مالی انجام دهید، مشاوره بازاریابی و مشاوره های مختلف مثلا کسی که وکیل است میتواند مشاوره ثبت اختراع انجام دهد یا مشاوره ثبت شرکت انجام دهد هرکسی در زمینه خودش یا کسی که آموزش کار کرده است.

یا کسی که رتبه خوبی در کنکور اورده است میتواند مشاور باشد برای دانش آموزای دیگر، کسی که کار راه اندازی کرده است و موفق بوده میتواند مشاور راه اندازی کسب و کار باشد یا کسی میتواند مشاور کارگاه های شغلی باشد یعنی به افراد کمک بکند که از نردبان شغلی بروند بالا مشاوره کسب و کار یک کسب و کار بسیار پر سود و بدون سرمایه است.

کسب درآمد از مشاور مالیاتی

بیست و سومین ایده از ایده های پر سود آینده یا در زمان حال مشاور مالیاتی است. در سال های آینده کشور ما مجبور است که بر اساس مالیات ها بودجه خود را ببندد و بنابراین خیلی ها نیاز دارند که یک مشاور مالیاتی داشته باشند چون دانشی نداشتیم. ما دانشمان دانش عمومی مان در زمینه مالیات بسیار پایین است و الان افرادی را نیاز داریم که بیاد و کمک بکند که ما بتوانیم دفاتر مالیاتی مان را بنویسیم، بتوانیم کاری بکنیم که جریمه نشویم مشکلی برایمان پیش نیاید.

آموزش این کار هم خیلی خوب است که شما آموزش بدهید روش های دفتر نویسی و روش های اینکه مراقبت بکنیم مشکل مالیاتی پیش نیاید پس یکی از کسب و کارهای پر سود مشاوره و آموزش مالیاتی است.

کسب درآمد با نظافت منازل

سال های سال است که ایده کسب و کار های خدماتی در کشور ما داغ است نه تنها کشور ما بلکه در همه جای دنیا مخصوصا الان مخصوصا الان که خانم ها کار میکنند و آقایون کار میکنند و الان نیاز است که افرادی باشند که خیلی راحت پیدا بشوند به وسیله موبایل، به وسیله گوگل پیدا شوند برای اینکه ما با یک تلفن رزرو کنیم بیایند

منزل ما را تمیز کنند، دفتر کاریمان را تمیز کنند و افرادی را میخواهیم برای مدیریت اینها افرادی را میخواهیم که با اپلیکیشن ها آشنا باشند و بتوانند ثبت کنند،‌ اطلاعات را نظر دهی کنند و این کسب و کار را داغش کنند هنوز این کسب و کار یک کسب و کار پر سود است.

کسب درآمد از طریق عکاسی و آموزش عکاسی

کسب درآمد از عکاسی - آکادمی شادمان
عکاسی، آموزش عکاسی، عکاسی با موبایل، انواع عکاسی برای کسب درآمد در ایران

بیست و پنجمین ایده از ایده های کسب و کاری مربوط است به رسانه های اجتماعی شما اگر عکاسی تان خوب است، اگر فیلمبرداری شما خوب است نه این که بروید در مجالس فیلمبرداری بکنید یا کار های خیلی حرفه ای در سمینار ها. الان ما نیاز افرادی داریم که تخصصشان عکس برداری و فیلم برداری و تولید محتوا برای رسانه های اجتماعی است الان افرادی هستند که آرایشگاه دارند، افرادی هستند که سخنران اند، افرادی هستند که جواهر فروشی دارند و خیلی از سنف های مختلف، اینها نیاز به محتوا دارند.

پزشک ها چقدر نیاز دارند که شما بروید باهاشون قرار داد ببندید سالانه بگید مثلا سالی ۳۰ میلیون تومان به من بپردازید، من عکس برداری شما و فیلم برداری شما را انجام میدهم و به شما تحویل میدهم که بتوانید در رسانای اجتماعی استفاده کنید این کسب و کار بسیار سود آور است برای ما.

کسب درآمد از طریق مشاور املاک

بیست و ششمین ایده از ایده های کسب و کار مشاور املاک است نه اون مشاور املاک سنتی که در ذهن شما است چون کسب و کار در حال تغییر است در حوضه خرید و فروش ملک کسب و کار دارد تغییر میکند الان مشاور املاک مدرن ما نیاز داریم، مشاور املاک حرفه ای نیاز داریم یعنی کسی که با سوشال مدیا آشنا باشد کسی که با وبسایت هایی که در آن فایل ها را می گزارند آشنا باشد.

کسی که خوش بیان باشد، کسی که بتواند متقاعد بکند نسل جدید را نسل عوض شده است به شکل سنتی نمیشود ملک فروخت. پس یکی از کسب و کارهای پر سود این است که افراد جوانی که تحصیل کرده هستند،‌افرادی که مهارت دارند،‌فن بیان دارند مهارت رسانه های اجتماعی و اینترنت دارند بیان در کار خرید و فروش ملک.

کسب درآمد با کوچینگ Coaching

یادتان است که خیلی در رابطه با Coaching صحبت کردم گفتم که در هر زمینه ای Coach خیلی کمک میکند، یکی از بیزینس های سود آور آینده این است که شما برای فیتنس افراد coach باشید اگر شما مربی ورزش هستید اگر Coach ورزشی هستید خیلی ایده خوبی است که افراد ثروتمند را هدف بگیرید و بروید در منازل با آنها تمرین بکنید یا به صورت آنلاین.

یکی از بیزینس های پر سود آینده که اصلا سرمایه زیادی نمیخواهد و حتی وقت شما را هم کمتر میگیرد بحث این coaching است یعنی coach های اینترنتی شما میتوانید از راه دور مربی دیگران باشید و کمکشان بکنید که بهتر زندگی کنند، کمکشان کنید که وزنشان را کاهش بدهند یا سالم تر غذا بخورند و سلامت بیشتری داشته باشند.

کسب درآمد از حسابدار شخصی

بیست و هشتمین ایده از ایده های پر سود حسابدار شخصی است. یعنی چه؟ یعنی افرادی که شرکت ندارند، کسب و کار های فردی دارند در دنیا کسب و کارهای فردی بسیار شایع است، بسیار رواج دارد این نیست که کسی بخواهد کسب و کار راه بی اندازد برود شرکت ثبت نام کند در دنیا بسیاری از افراد شخصی کار میکنند و حسابدار شخصی یعنی چه؟

حسابدار شخصی این است که شما حتی شرکت نداشته باشید نیاز دارید به کسی که حساب کتاب هایتان را بکند چون اکثر شکست ها از این میاد که ما حساب کتابی ندارد کارمان مالی اش را نمیدانیم چه خبر است چقدر درآمد داریم،‌ چقدر هزینه داریم، چقدر باقی میماند پس بنابراین اگر شما تخصص حسابداری دارید یا میتوانید این تخصص را پیدا بکنید یکی از کسب و کارهای خوب این است که برویم با چند نفر قرار داد ببندیم و بگید من حسابدار شخصی شما هستم.

کسب درآمد از آموزش کودکان

بیست و نهمین ایده از ایده های پر سود کسب و کار آموزش کودکان، نگهداری کودکان، coaching کودکان.

در سال های آینده یکی از کسب و کارهای پر سود این است که شما کسب و کاری که متناسب کودکان است راه اندازی بکنید میتواند آموزش باشد مربیگری باشد، نگه داری کودک باشد یا هر چیزی مثلا شما زبان تدریس میکنید بیاید تخصص پیدا بکنید روی آموزش زبان به کودکان اگر شما ریاضی تدریس میکنید بیاید ریاضی را با زبان ساده به بچه ها درس بدید اگر چنانچه در حوضه آموزش مجازی آموزش غیر حضوری فعالیت میکنید روی بچه ها متمرکز بشوید یکی از ایده های پر سود آینده خواهد بود.

کسب درآمد از خرید دامنه

یکی از کسب و کارهایی که در دنیا و هم درکشور خودمان بسیار پول ساز است خرید دامنه و پارک کردن او میباشد با اینکار میتوانید مجددا اقدام به فروش دامنه نمایید. اینکار را میتوانید به اینصورت انجام دهید که فکر کنید ببینید چه اسم هایی زیبا هستند چه دامنه هایی خیلی جذاب میباشند کمی تسلط پیدا کنید روی نام گذاری برند و بروید آن دامنه ها را خریداری کنید.

سپس قیمت گذاری کنید چند برابر الان بعضی از دامنه ها را 1000 برابر قیمتی که خریداری کرده اند دارند به فروش میرسانند شما حساب کنید که بعضی از دامنه هایتان به فروش برسد و مشتری پیدا کنید با این قیمت چقدر سود آوری خواهید کرد پس در رابطه با خرید و فروش دامنه تحقیق کنید.

کسب درآمد از طلا فروشی

شغل طلا فروشی نسبت به درآمد بالا زمان کاری پایین‌تری دارد و دارای پرستیژکاری بالایی نیز میباشد و از معایب آن میتوان به نیاز حضور در مغازه، نوسان قیمت، سرمایه اولیه بالا و احتمال خطر سرق اشاره کرد.

کسب درآمد از فروش لوازم خانگی

کسب درآمد از فروش لوازم خانگی - آکادمی شادمان

نیاز شروع هر زندگی با خرید لوازم خانگی شروع میشود که بازاری پرسود و تنوعی بالا دارد، حاشیه سود فروش لوازم خانگی قابل توجه است و میتواند درآمد خوبی داشته باشد. همچنین با خروج شرکت‌های بزرگ از ایران نیاز بازار نیز نسبت به گذشته کمتر تامین میشود و جاده را برای مغازه‌ها بازتر کرده است.

کسب درآمد از فروش قهوه

بعد از فراگیری چای در ایران، بازار قهوه نیز شروع به رشد کر و الان دومین نوشیدنی پر مصرف در ایران به حساب می‌آید، به دلیل حاشیه سود بالای قهوه شما میتوانید با فروش تخصصی آن به طرفداران این نوشیدنی، یک کسب و کار پردرآمد بسازید.

کسب درآمد از فروش کفش

کسب درآمد از فروش کفش - آکادمی شادمان

استفاده روزمره یا ورزشی، کفش در جهان یکی از اصلی ترین نیازهای زیست است. کفش نیز در ایران بازار جذاب دارد که به تولید داخل و خارج تقسیم میشود. کیفیت کالاهای داخلی به سرعت رو به رشد است و نسبت به 5 سال گذشته تغییر چشمگیری داشته است و البته این حرف فقط برای کفش‌های اسپرت است.

ایران در تولید کفش چرم در منطقه پیشرو است. بازار کفش‌های خارجی نیز به دو دسته اصلی و کپی تقسیم میشود که به دلیل کیفیت و قیمت بالا مشتری خاص خودش را دارد.

کسب درآمد با راه اندازی فروشگاه کالای خواب

این محصولات با احساس راحتی و آرامش مردم نقش مستقیم دارد، این یعنی زمینه‌ای که افراد برای احساس بهتر، پولی بیشتر صرف میکنند. فروش کالا خواب از جمله تشک، حوله، ملافه، بالش و نور خواب همه از حاشیه سودی خوبی برخوردار هستند.

کسب درآمد در ایران با این حوزه های پردرآمد

کسب درآمد در ایران را میتوانید با این حوزه‌هایی که در ادامه مطرح مینماییم قطعا به نتیجه برسانید و تمام این مشاغلی که در ادامه معرفی میشوند دارای درآمدهای قابل توجهی میباشند. کسب درآمد در ایران به دلیل تحریم‌ها بسیار ساده تر نیز شده است چون رقبای خارجی اجازه فروش محصولاتشان و اجاره مغازه در کشور ایران را ندارند و شما میتوانید از این تحریم‌ها بهترین استفاده را داشته باشید.

5/5 - (23 امتیاز)
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن

با سلام 
مطلب خوب و مفیدی بود 
دوستان ما توی حوزه ارزهای دیجیتال کار میکنیم ….
میتونید به راحتی حسابتون رو فعال و سیگنال رایگان بگیرید …..
دوستانی که علاقه دارند کار کنند به mr_fokrدر تلگرام پیام بدهند ….
با تشکر از سایت عالی و خوبتون 🙂

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...