کلمات کلیدی

کلمات کلیدی کسب و کار خود را چطور پیدا کنیم؟

ما به شما ابزارها و راهکارهای موثری جهت پیدا کردن کلمات کلیدی معرفی میکنیم که شما بتونید کلمه کلیدی مرتبط با کسب و کار خودتون رو راحت تر انتخاب کنید, تا بتونید ترافیک بیشتر و موثرتری برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی خودتون به دست بیارید.

یکی از موارد قابل توجه که در بهینه سازی هر صفحه برای سایت شما تاثیر گذاره انتخاب درست کلمه کلیدی هستش از کجا شروع کنیم؟ (تحقیق در مورد کلمات کلیدی) شاید بشه گفت مهمترین بخش سئو، همین تحقیقات هست. چرا؟

برای اینکه قراره بقیه استراتژی ما حول همین مورد بگرده اینجا این سوالات مطرح میشه که کدوم کلمات بیشترین ورودی و در نهایت فروش رو برای ما میاره؟

رو کدوم مورد از کلمات اختصاصیمون مانور بدیم زودتر به نتیجه میرسیم؟

حالا که بهترین کلمات رو انتخاب کردیم چه استراتژی برای تولید محتوا و لینک سازیش انجام بدیم تا زودتر نتیجه زحمت هامون رو ببینیم؟

قرار است در این مقاله یک بار برای همیشه به تمامی سوالات شما جواب دهیم و پس از مطالعه کامل این مقاله میتوانید بهترین ابزارها برای تحقیق کلمات کلیدی را برای خود انتخاب نمایید.

وب سایت keyword.io برای پیدا کردن کلمات کلیدی و برچسب ها بسیار مناسب میباشد لذا به شما کلمات کلیدی بسیار مرتبط با

قبل از انتخاب کلیدواژه و تحقیقات کلمات کلیدی بهتره سه تا سوال مهم از خودتون بپرسید:

  1. این کلمات به وبسایت من مربوطه؟
  2. مشتری زمانی که این عبارات رو سرچ میکنه دنبال چیه؟
  3. آیا نتیجه این جستجو برای افزایش فروش یا کمک به دیگر اهداف سازمانی هست؟
این مقاله هم جذابه:  آموزش دانلود رایگان موکاپ - بهترین روش 2021

افزایش فروش اولین قدم برای رسیدن به موفقیت است.

کلمات کلیدی کسب و کار از مواردی میباشد که ما توجه خاصی باید به آن داشته باشیم

در صورتیکه کلمات کلیدی اشتباهی رو انتخاب کنید ممکن است زمان و بودجه زیادی رو از دست بدید! بنابراین سعی کنید زمان مناسبی رو برای انتخاب کلمات با روش‌های مختلف تست کنید تا بتونید بهترین کلمات رو برای فروشگاه اینترنتی یا وب سایتتون پیدا کنید.

اگه زمان تحقیق کلمات کلیدی نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید کافیه به ما پیام بدید تا بتونیم با هم دیگه کلمات کلیدی مناسبی رو برای کسب و کار شما پیدا کنیم!

پیدا کردن کلمات کلیدی از طریق بررسی وب سایت‌های هم صنف

راهکار بعدی که باعث میشه شما بتونید کلمات کلیدی دقیق‌تر و بهتری رو پیدا کنید بررسی وب سایت‌هایی هست که در حوزه کاری شما فعالیت میکنند. برای اینکار کافیه فقط کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کارتون رو در گوگل جستجو کنید بعد از نتایجی که نمایش داده میشه ۴ یا حداقل ۵ وب سایت رو باز کنید.

بعد این سایت‌ها رو کنار هم بزارید و کلماتی که در تمام این سایت‌ها تکرار شده میشه بخشی از کلمات کلیدی شما!

حالا اینجا یه حرکت عالی که باعث میشه کلمات بهتر و هدفمندتری رو پیدا کنید اینکه، بیایید مقالات سایت‌ها رو نیز بررسی کنید و از بین محتوا چک کنید کدوم کلمات بیشتر لینک شدن به دیگر مقالات یا محصولات و اینطوری میتونید نتیجه بگیرید که سرچ اون کلمات بیشتر هست و مردم بیشتر اون کلمات رو دارن جستجو میکنند.

5/5 - (2 امتیاز)
0 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...